CENA: 410 000 zł
POWIERZCHNIA: 137 m użytkowa (158 m całkowita) 
Nowy, bardzo funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej na os. Południe – Dyminy.
Dom znajduje się na nowoczesnym, prestiżowym osiedlu ogrodzonym
i monitorowanym z całodobową ochroną. 
Dom znajduje się nieopodal lasu, ładnych terenów spacerowych. Wokół miłe sąsiedztwo.
Jego zaletą jest świetna lokalizacja, bardzo blisko do centrum miasta, dobre połączenia także komunikacją publiczną.
Działka jest “uzbrojona”, tj. w: gaz, woda, prąd oraz światłowód – szybki Internet.
Dom jest w stanie surowym zamkniętym. Cały czas są prowadzone prace wykończeniowe – w związku z tym cena będzie ulegała zmianie.
Obecnie CENA wynosi 410 000 zł
Zakończenie prac przewidziane jest w ciągu miesiąca (stan na sierpień 2018)
Dom ma powierzchnię 137 m, (a całkowitą – 158 m).
Dom budowany “dla siebie”, dlatego użyto bardzo dobrej jakości materiałów. Budowany solidnie, bez pośpiechu, z najlepszych materiałów (bloczek komórkowy 24 cm, płaska dachówka Creaton Kapstadt Graphite, szare/grafitowe okna energooszczędne 3 szybowe, sześciokomorowe, itd.).
Dopilnowano dokładnej izolacji fundamentów. Ponad to jest zrobiony solidny dach, bardzo grube krokwie, pogrubione ściany itd.),
Dom wykonany jest według nowego, indywidualnego projektu, tj. poszerzony został garaż (co z reguły jest sporym problemem w szeregowcach), szeroki taras, pod którym znajduje się duży schowek/piwnica.
Salon z wysokimi przeszkleniami.  Wszystkie pokoje na górze bez skosów (3 sypialnie), bardzo ustawne, możliwość adaptacji dodatkowego pomieszczenia ze skosem na pokój mieszkalny (pow. ponad 20 m). Poza tym dom znajduje się w najlepszym położeniu względem stron świata, tj. północ – południe. Salon, jadalnia i ogród, co ważne jest od strony południowej. 
Dom jest zupełnie oddzielnym budynkiem, ze szczeliną dylatacyjną od budynku sąsiedniego. Fasada planowana w tonacji bieli i szarości (pasująca do szarych okien i grafitowego dachu). Można pomalować dom według życzenia kupującego!
Ukończona kompletna instalacja elektryczna (TV, okablowanie Telefonica), wykonano b. solidnie ocieplenie domu styropianem o gr. 15 cm. ,bardzo dokładne tynki wewnętrzne .
Budynek jest dwukondygnacyjny, składa się z 6 pokoi, otwartej kuchni i 2 łazienek.
Ogrzewanie jest gazowe, okna skierowane na północ i południe.
Instalacja elektryczna jest miedziana.
Dach jest ceramiczny, o konstrukcji kopertowej.
ZALETĄ domu w Kielcach jest doskonała lokalizacja, bezpieczna okolica z całodobową ochroną i nowoczesne rozwiązania budowlane, ładne alejki i uliczki osiedlowe.